O firmie Statua Arte


Firma rzeźbiarska STATUA ARTE angażuje się w tworzenie wygodniejszego i piękniejszego świata swoich klientów. Wykonywane ręcznie i z naturalnych materiałów produkty to wartości, którym nasza marka jest wierna od samego początku. Mamy świadomość, że drewno i różnorodność jego gatunków zapewniają naszym dziełom długowieczność i ponadczasowość. Tym samym oferujemy szeroki wachlarz rzeźb, płaskorzeźb, wyrobów tokarskich, a także elementów dekoracyjnych ręcznie wykonanych w drewnie.

Założycielem firmy jest Bernard Popko. Mistrz uczył się sztuki rzeźbienia w drewnie od najlepszych rzeźbiarzy w Polsce, czyli górali. Uczestniczył w wielu Międzynarodowych Plenerach Rzeźbiarskich w kraju i za granicą. Miał okazję poznać techniki rzeźbiarskie artystów z Litwy, Ukrainy, Białorusi i Polski. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem.

Statua Arte regularnie wzbogaca swoją ofertę o nowe modele rzeźb i usługi. To nieustanny proces, w trakcie którego wymyślamy, testujemy i wprowadzamy w życie nowatorskie pomysły, spełniając tym samym marzenia naszych klientów. Zachęcamy i zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych produktami i usługami naszej firmy

(C) Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 2011 www.statua-arte.pl created by Artcodes